Defiance

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://diziler.tanersenel.com/defiance">
Twitter
Pinterest

Aynı isimli oyundan esinlenme bir dizi Defiance, geleceğin dünyasında geçen ve insanlar ile uzaylılar arasındaki umutsuz bir savaşı ekranlara yansıtan bir yapım. True Blood ve Ugly Betty’nin eski yıldızlarından Grant Bowler dizide küresel çatışmaya yakalanmış, yeni yeni filizlenen ve kalkınmakta olan bir kasabanın kanun koruyucu şefi, eski bir deniz piyadesi Jeb Nolan rolüyle dizi kadrosuna katılan ilk isim olmuştu. Julie Benz, Jaime Murray, Tony Curran ve Stephanie Leonidas dörtlüsü diziye katıldıkları açıklanan yeni isimler oldu.

Dexter’ın Rita Morgan’ı olarak tanıdığımız Julie Benz dizide kasabanın belediye başkanı Amanda Rosewater karakterini canlandırıyor.

Jeb Nolan, Irisa’nın babasını öldürdükten sonra, kendisini evlat edinmiş ve onu ileride kendisine savaş konusunda yardımcı olması için sağ kolu olarak ölümcül ve zeki nitelikler kazandırarak yetiştirmiştir.

Bir süre sonra yolları ayrılan ikili çok sürmeden yeniden bir araya gelirler ve karşılaştıkları maceralarda birlikte dövüşürler.

Dizi ortalama bir seyir keyfi veriyor.  Başlangıçta değişik tarzı ile ilgi çekse de pek sürükleyici gelmedi bana. Vaktiniz varsa izleyin.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir