Continuum

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://diziler.tanersenel.com/continuum">
Twitter
Pinterest

Kanada yapımı bir zamanda yolculuk dizisi.

2077 yılından bir dedektif olan Kiere Cameron idamdan kaçarak 2012 yılına gelen bir suçlunun peşinden atlar zaman makinesine ve peşine düşer. 2012 yılında başka bir dedektifin kılığına girerek işine devam eder.

İdamdan kaçarak 2012 ye gelen mahkumun bir amacı vardır geleceği yani kendi zamanını değiştirmek. Bunun için zamanımızda bazı suçlularla iletişim kurarak kendi örgütünü yaratır ve bir dizi eyleme girişir.

Kahramanımız Kierra ise gelecekte onu bekleyen ailesine kavuşabilmek için zamanın olduğu gibi devam etmesini sağlamak zorundadır. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır. Bu sırada mecburen sırrını birilerine açık etmek zorunda kalıp yardım alması gerekecektir. Bu yardımın en büyüğü zamanımızda yetenekli bir teknoloji uzmanı olan Alec Sadler olur. Alec’in de yardımlarıyla geleceği korumaya çalışır.

Dizi 2013 yılında yayına girdi ve 4 sezon oynadıktan sonra final yaptı. Ufak tefek mantıksal hatalar beni rahatsız etmiş olsa da sonuna kadar izlediğim diziler arasında.  Kanada yapımı olmasına rağmen Amerika yapımı bilim kurgu dizilerine yakın bir performans sergilenmiş diyebilirim. Vktiniz varsa izleyin derim.

IMDB Puanı: 7.8

Benim Puanım: 7

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir