Black Lightning

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://diziler.tanersenel.com/black-lightning">
Twitter
Pinterest

Değişik bir süper kahraman dizisi daha. Jeferson Pierce bir lise müdürüdür ama aslında çok zaman önce şehrini koruyan ve suçla savaşan bir süper kahraman. Değişik bir elektriksel süper gücü mevcut.

Fakat 9 sene önce biricik eşi ya bu işleri bırakırsın ya da beni bırakırsın diye tehdit ettikten sonra süper kahraman kostümünü çıkarıp dolabına asmıştır. Ama tam 9 sene sonra kızlarının başı belaya girince onları kurtarmak için güçlerini kullanmak zorunda kalır. Bu olay 1-2 böyle olduktan sonra şehirde onun geri döndüğü efsaneleri yayılır ve öyle de olur. Karısıyla konuşup izin aldıktan sonra yeniden süper giysisini giyerek suçlularla savaşmaya başlar. Bu arada bir grup kötünün çocuklara bir uyuşturucu madde satarak onlara süper güçler kazandırıp kaçırdıklarını öğrenir.

İşin garibi 2 küçük kızının da süper güçleri vardır. Büyük kızı ile birlikte süper kahraman giysilerini giyer ve gözlerine birer gözlük takarak (o gözlük kimliklerini asla gizleyemez ben olsam 3 saniyede tanırım ama en yakın dostları bile tanıyamıyor ne hikmetse ) savaşmaya başlarlar.

Kurgusu oyunculuğu ve konusu bana zorlama geldi. Özellikle gözlükle kimlik saklama olayı. Ama böyle hikayeleri sevenler için güzel bir çerezlik olabilir. İzleyip kendiniz karar verin.

Ben birkaç bölümden sonra sıkıldım.

IMDB Puanı: 7.1

Benim Puanım: 4

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir