Beauty And The Beast

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://diziler.tanersenel.com/beauty-and-the-beast">
Twitter
Pinterest

Modern bir güzel ve çirkin hikayesi. Beauty And The Beast cinayet masası dedektifi Catherine Chandler ve doktor Vincent Keller’in hikayelerini ve tabi ki aralarındaki büyük aşkı konu alıyor.

Catherine Chandler’ canlandıran Kristen Kreuk’u Süperman’in gençliğini anlatan Smallville dizisinden tanıyoruz. Tabi o zamanlar daha genç ve ufak tefek bir kız idi.

Kristen Beauty And The Beast’te büyümüş ve gerçekten güzel bir kadın olarak karşımıza çıkıyor.

Catherine’in bir kaç sene önce annesi bir cinayete kurban gitmiş ama kendisi bilinmeyen birisi tarafından katillerden kurtarılmıştır.  Bir soruşturma esnasında ipuçları onu Vincent’a götürür. Fakat  Vincent Afganistan’da öldü olarak bildirilmiş var olmayan bir kişiliktir. Olayın aslı şu Vincent ve arkadaşları süper asker yaratma deneylerine maruz kalmış ve sonrasında bu deneylerden kaçmayı başarmıştır. Ama üzerinde yapılan deneyler sonucunda sinirsel problemler yaşayan ve bir canavara dönüşen süper kuvvetli birine dönüşmüştür. Bu sebepten dolayı kendini ölü göstererek senelerce toplumdan uzak kalmaya çalışmıştır. Ta ki Catherine’i görüp ona aşık olana kadar.

Uzun süre birbirlerine güvenmekte zorluk çekseler ve uzak durmaya çalışsalar da aşkın büyüsü ve olayların akışı onları sürekli bir araya getirir. Nihayetinde aralarında inişli çıkışlı bir ilişki gelişir.

Çiftimiz bir yandan aşklarını yaşayabilmenin yollarını ararken bir yandan da Vincent’ın peşinde olan gizli organizasyona karşı bir savaş içine girerler.  Olaylar gelişirken Vincent Catherine’in de yardımıyla canavar yönünü bastırmayı ve kontrol etmeyi öğrenmeye başlar.

Sonuç olarak güzel bir dizi idi ben keyifle tüm sezonları takip etmiştim. 4 sezon yayınlandıktan sonra final yaptı.

Hem romantizm hem de aksiyon içeren izlemenizi önereceğim diziler arasında.

IMDB Puanı: 7.3

Benim Puanım: 7

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir