Arrow

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://diziler.tanersenel.com/arrow">
Twitter
Pinterest

DC karakterlerinden Arrow u konu alan  dizinin konusu kısaca “Zengin bir ailenin çocuğu olan Oliver Queen yatıyla çıktığı geziden sonra denizde kaybolur ve öldüğü düşünülür.

Fakat beş yıl sonra tamamen değişmiş biri olarak evine döner. Tek bir amacı vardır; başına başlığını takıp şehrindeki kötülerin ve yozlaşmışların sonunu getirmek.” olarak açıklanmış.

İlk bölümden itibaren Oliver kendisi sevdiriyor. Başlarda ciddi  şekilde gizemli olan Oliverla ilgili çok şey merak ediyorunuz. Adaya nasıl düştü, neler yaşadı, o kadar yabancı dili ve dövüş tekniklerini, ok kullanmayı ıssız adada nasıl öğrendi diye merak etmiştim. Dizi ilerledikçe hepsi yavaştan açıklanıyor.

Tüm Marvel ve DC kahramanının olduğu gibi Oliver’ın da kendine ait bir şehri var Starling City. Başlarda Babasının ona verdiği görevi yerine getirmeye çalışsa da sonralarda şehrin koruyucusu olması kaçınılmaz oluyor.
Süper Kahraman konulu dizi ve filmleri seviyorsanız başlayın derim. Zira şu an 7. Sezonda ve kaçırdığınız çok fazla bölüm var.
Dizi arada diğer DC kahraman dizileri ile de çakışarak (Flash vs) ortak bölümler çekiliyor. Bu bölümler de özellikle keyifli oluyor. Tüm Kahramanları aynı şey için dövüşürken görmek benim hoşuma gidiyor.

IMDB Puanı: 7.7
Benim Puanım: 7

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir