A Discovery of Witches

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://diziler.tanersenel.com/a-discovery-of-witches">
Twitter
Pinterest

Özetle vampirler, cadılar, iblisler ve insanların olduğu bir dünyada insan dışı yaratıkların hikayesini ele alan bir dizi.
Güzel cadı kızımız henüz sihrini keşfedememiş daha doğrusu keşfetmek istememiş ama kendisi gibi cadı olan ailesinin bağnaz insan ırkı tarafından değil kendisi gibi olan cadılar tarafından öldürüldüğünü öğrenir.

Vampir ve Cadı ilişkisi yüzyıllar önce dengeleri koruyan ortak bir cemaat tarafından  bir sözleşme ile kesinlikle yasaklanmış sonuçlarının kötü olduğuna karar verilmiştir. Buna rağmen çiftimiz ilişkilerini yaşamaya karar verirler ve herkesi karşılarına alırlar.

Henüz 1. sezonunda ve bugün itibari ile 6. bölümünü yayınlamış olan dizi fantastik yaratıklar ve türler ile ilgili dizi sevenlerin hoşuna gidecektir. 6 bölüm sonucunda ben gayet iyi buldum.
Bana özellikle Alacakaranlık film serisini hatırlattı.

Şu ana kadar iyi gittiğini söyleyebilirim.  Eğer sonrasında bozulmazsa gayet akıcı gidiyor sıkmıyor.

Konuya çok hızlı şekilde giriş yapmışlar dizilerde bu özelliği seviyorum. 5-6 bölüm ne olduğunu anlamakla uğraşmıyorsunuz ilk bölümden itibaren konunun içine girip tarafınızı ve karakterinizi seçebiliyorsunuz. Karakterler gayet iyi seçilmiş rollerinde de başarılılar.  İzlemenizi önereceğim bir dizi.

.

Tanıtım Filmi:
IMDB Puanı: 8.6
Benim Puanım: 8

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir